ARMA2 GREAT WARFARE MOD

Podforum namenjen za pitanja i odgovore vezano za ArmA2 virtuelni borbeni simulator kao i probleme tokom instalacije

Moderator: Petar

ARMA2 GREAT WARFARE MOD

PostPosted by holi858 » June 16th, 2016, 12:04 pm

ARMA2 GREAT WARFARE MOD

Pravim novi arma 2 mod i potrebna mi je pomoć od 3-4 ljudi, sam mod je ogroman, radnja je u okolini černogorska gde se odvijaju bitke kao u Kursku ili Staljingradu, sa tenkovima, mitraljezima, artiljerijom, razrušenim zgradama,s najperima. Mogu da vam pošaljem, svim zainteresovanima za volontiranje, dosadašnji rad, potrebni su mi programeri i ljudi koji će snimati glasove likova u igrici za mene. U 3 misija si rus, u tri partizanski borac.
holi858
Регрут
Регрут

ARMA2 GREAT WARFARE MOD

PostPosted by Petar » June 16th, 2016, 9:23 pm

Dobro došao Holi na forum, evo odoben je ovaj post pa ga možda neko vidi i prijavi ti se da ti pomogne u tom modu. Koliko sam pročitao i razumeo to je mod za ArmA2... trenutno sve koje poznajem znam da niko ne igra više dvojku, ali svakako želim ti mnogo sreće u tom poslu, znam da je to ogroman i iscrpljujuć posao pa je šteta što taj mod ne praviš za arma trojku jer uskoro za godinu, a pogotovo dve, arma dvojka sigurno odlazi u zaborav i teško da će je neko uopšte i igrati pa bi ti trud tako ostao neiskorišćen... no naravno nemoj se obeshrabriti, ako voliš dvojku želim ti mnogo sreće u pronalaženju drugih ljubitelja dvojke. Ako imaš neki video materijal kako mod izgleda vrlo rado bih odgledao neki video klip, a verujem i ostali, jer još nismo videli tematiku sa drugim svetskim ratom i partizanima.

Svako dobro, pozz.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

Return to PITANJA i ODGOVORI - POMOĆ