Kako ubaciti balkan war mod

Podforum namenjen za pitanja i odgovore vezano za ArmA2 virtuelni borbeni simulator kao i probleme tokom instalacije

Moderator: Petar

PostPosted by TheP4vO » September 19th, 2015, 8:13 am

Pozz ljudi odlucio sam da skinem Arma 2 Operation Arowhead kako vec :D sa TPB pa ako neko moze da mi objasni kako se ubacuje mod i misije ?
TheP4vO
Регрут
Регрут

PostPosted by Petar » September 19th, 2015, 8:46 am

Svaki mod sa prefiksom npr. @mod ide fizički u root (koren) foldera arme, npr. ova adresa ako imaš Steam:

Code: Select all
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Arma 2 Operation Arrowhead\@mod

A kada se mod ubaci onda ga je potrebno i omogućiti da radi, bilo iz igre kroz opciju Expansions pa ga štikliraš da se pokrene prilikom podizanja igre, ili preko nekog lančera za arma 2. Misije uvek moraš manuelno da kopiraš u Missions folder, a kampanje u Campaigns folder osim ako nemaš steam pa si se subscribe-ovao na njih pri čemu ih Steam onda sam ubaci tamo gde treba da idu. Inače što se mene tiče mislim da smo mi poslednji put igrali Balkan War mod pre jedo 3-4 godine a arma 2 uglavnom igraju samo oni koji imaju slabije računare ili entuzijasti koji žele da se podsete koliko je nekada grafika bila "dobra"... u odnosu na arma 3 dvojka ne može ni da se poredi jer oni koji imaju bolje mašine vide ogromnu razliku kako u enginu igre tako i kvalitetu grafike jer arma 3 fercera na Real Virtuality 4 enginu, dok je dvojka radila na Real Virtuality 3 enginu igre (razlika kao fića i mercedes). Evo dole jedan stariji klip iz dvojke baš sa Balkan war modom i noviji klip sa ArmA3 pa možeš videti i sam razliku... zato je moj savet da ako nemaš orginal igre još uvek dvojku ni ne kupuješ već da kupiš odmah arma trojku jer uvek je bolje da voziš mercedesa nego fiću.

Grafika u ArmA2

Grafika u ArmA3

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

Return to PITANJA i ODGOVORI - POMOĆ