Misije u SP nestartuju!

Podforum namenjen za pitanja i odgovore vezano za ArmA2 virtuelni borbeni simulator kao i probleme tokom instalacije

Moderator: Petar

Misije u SP nestartuju!

PostPosted by mladjo78 » July 14th, 2014, 2:09 pm

На чисту инсталацију сам ваш мод инсталирао без додатака за мултиплајер пошто нису потребни тако пише.Мапе сам инсталирао такође ма све али ваше мисије немогу никако,опробавао сам од других модове и сви раде само од наших неће ниједан да стартује мисије.Незнам увек имам само са Српским модовима проблеме било то за FIFA14 или PES14 осим за NBA 2K14,незнам дали је то ради лоших Компијутера које имају наши људи или због чега али никад ништа нефункционише.Ево ово ми јавља када бирам мисију "Kosovska zora" Фали му нешта свашта! You cannot play/edit this Mission,it is dependent on downloadable content that has been deleted. extra_units,ace_sys_crewserved;ace_sxs_wounds,Afre nian_Cars,extra_vehicles,ace_c_vehicle,ace_sys_pla yerhud,ace_sysaitalk,ace_sys_tracking,ace_sys_targ ets
mladjo78
Регрут
Регрут

Re: Misije u SP nestartuju!

PostPosted by Petar » July 14th, 2014, 9:41 pm

Madjo po ovome što si napisao fali ti sve od ACE-a, jer mi igramo i pravimo misije sa ACE-om koji armu podiže na veći stepen realizma za razliku od arma2 vanile. Neke misije su takodje pravljene u prethodnim verzijama našeg moda, a u novijim verzijama smo izbacili nešto što je ranije bagovalo - još jedna vrlo bitna stvar je što smo mi multiplejer klub i 99% naših misija su pravljene za multiplejer tako da su neigrive u singlplejeru. Ako želiš možeš doći na naš TS i postati član kluba i onda će ti sve stvari biti mnogo jednostavnije kada ti ih neko pojasni i pomogne oko svega. Upravo zbog ovoga više ne postavljamo nikakve misije u javni deo foruma nego samo u privatni deo gde ih samo naši članovi mogu preuzeti a oni znaju kako se koriste.

Za našu TS adresu klikni dole na baner u mojoj signaturi. Svako dobro. Pozz.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

Return to PITANJA i ODGOVORI - POMOĆ