Moze li se sa vama igrati preko Arma II Free?

Podforum namenjen za pitanja i odgovore vezano za ArmA2 virtuelni borbeni simulator kao i probleme tokom instalacije

Moderator: Petar

PostPosted by kajmakcina » July 12th, 2013, 3:52 pm

kajmakcina
Регрут
Регрут

Re: Moze li se sa vama igrati preko Arma II Free?

PostPosted by Petar » July 12th, 2013, 4:03 pm

Pretpostavljam da ima i onih koji imaju i free verziju ArmA2 simulatora pa ako ti se neko javi ovde na ovom postu možete se dogovoriti oko igranja, mada mislim da većina nas ima orginalnu verziju ArmA2 CO ili barem ArmA2 OA.
Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

PostPosted by Cvrčak » July 13th, 2013, 2:06 am

Mislim da se moze igrati i sa FREE verzijom igre, ali je ipak bolje imati punu verziju Arma 2 i Arma 2 Operation Arrowhead. Za sada mozes igrati sa nama i sa piratskom verzijom (skinutom sa Piratebay-a ili nekog drugog sajta), ali cemo verovatno uskoro (zbog rastuceg broja clanova) uzeti originalni server na koji ce moci da se konektuju samo oni koji imaju originalnu igru Operation Arrowhead-a. Mozes skinuti piratsku verziju Arma 2 + Operation Arrowhead pa naknadno kupiti originalni CD key i ubaciti u igru, ali bi najbolje bilo kada bi mogao da kupis original sa Steam-a ili preko nekog drugog servisa. Ako budes imao jos neko pitanje tu smo ja i =A2SM= Nidza. Pozdrav.
Cvrčak
Регрут
Регрут

PostPosted by VladanS » April 23rd, 2014, 12:22 am

Zdravo.. skinuo sam arma 2 combined operations i pokusao sam da igram multiplayer ali mi ne dozvoljava, pise Invalid CD Keyrsion.. Da li moze neko da mi pomogne? hteo bih sa drugarima da igram Srbija mode i misije...
VladanS
Регрут
Регрут

PostPosted by Nidza » April 23rd, 2014, 1:20 pm

Samo original cd key dozvoljava pristup multiplayeru, mozes preko tungle programa igrati u lanu sa piratskom verzijom.
Nidza
Старији водник 1. класе
Старији водник 1. класе

Return to PITANJA i ODGOVORI - POMOĆ