DOBRE MISIJE KOJE VREDI IGRATI

Podforum namenjen za preuzimanje odnosno download ArmA2 Srbija Moda kao i Balkan War Moda kao i misija za te modove

Moderator: Petar

PostPosted by Petar » June 15th, 2013, 6:22 pm

SP DOMINACIJA TAKISTAN
- ono kada vam dosadi da pričate online dok igrate -

Pre neki dan sam naleteo na SP dominaciju bez ACE moda, a pošto sam bez ACE-a k'o bez duvana preradio sam je tako da sada imate i ACE dominaciju koja je vrhunski dobra. Dok igrate ovu multidinamičku domination misiju imate stvarno osećaj kao da ste u sred velikih i masivnih borbi gde avioni i helikopteri lete oko vas, na sve strane prašti i puca se, artiljerija, minobacači i ostalo. Zato sam želeo da ovu SP dominaciju u Takistanu za ACE mod podelim sa vama. Isppod intro fotke vam se nalazi link za download:

Image

SP DOMINACIJA TAKISTAN

Code: Select all
http://www.speedyshare.com/FyqVe/SP-DOMINACIJA.zip

Ova misija se može igrati u singl plejeru skoro oko mesec dana i morate imati ArmA2 CO (možda i BAF) da bi Vam radila, jer sam sada zaboravio dok sam je prepravljao da li mi je BAF ostao upaljen. Od ACE vam treba sve sa prefiksom ACE. Misija je brutalna koliko je dobra, ali preporučujem je samo onima koji imaju jaču mašinu da ne bi komp štucao jer su bitke stvarno masivne bukvalno kao pred početak rata u Afganistanu.
Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

Re: Provereno dobre misije koje vredi igrati

PostPosted by Petar » June 15th, 2013, 6:55 pm

SINGL PLAYER BAF WARFARE NA SVIMA MAPAMA
- ko voli realistiku i težinu ovaj warfare će biti lek za svakog armaholika -

Image

Image

Image

Image

SP BAF WARFARE NA SVIM MAPAMA

Code: Select all
http://www.speedyshare.com/vfDFy/BAF-WARFARE-NA-SVIM-MAPAMA.zip

Ukoliko nemate društvo za igru baš u tom trenutku, a želite da odigrate nešto kvalitetno u ArmA2 ovo su dosta kvalitetne misije za one koji imaju pored ArmA2 CO instaliran još i BAF. Ja lično sam uživao igrajući sve četiri dok ih nisam prešao odnosno pronašao i uništio neprijateljsku bazu. Možete se usnimite neograničen broj puta i nastavaiti kada god hoćete. Idealno za večernje sate kada ste već umorni da pričate sa bilo kime, a kažiprst na vašem mišu je još uvek odmoran i željan klikanja po raznim virtuelnim neprijaljskim jedinicama, ili tog trenutka nemate internet konekciju, a željni ste igranja arme. Preporučujem svima to jest onima koji imaju BAF.
Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

PostPosted by Gilmar » June 17th, 2013, 2:32 pm

Odlicna stvar, u zadnje vreme se opustam uz singlplayer misije.Svaka cast.
Gilmar
Мајор
Мајор

PostPosted by Petar » June 17th, 2013, 10:20 pm

Ovaj BAF warfare sam prešao sve, stvarno je bio izvrstan i pravo osveženje, a u poslednje vreme po malo igram ovu SP dominaciju: prvo iz aviona gledam da uništim što više oklopnih vozila, a posle chinokom dopremim mobilnu bazu i onda lepo pešadijski natenane. Da bi neko mesto bilo osvojeno moraju se zauzeti svi depoi i onda uništiti sačelom toranj i bunker sa kamuflažnom mrežom. Brutalno koliko je dobro, misiju je pravio naravno Xeno, preradio Bootsy, doradio ja da ne "žvaće" mnogo memoriju i hardverske resurse i da bude na optimalnih minimum 25 frejmova koliko ljudsko oko može da uhvati i da se pristojno igra.
Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

PostPosted by Petar » June 24th, 2013, 9:30 pm

Welcome ACR To Takistan

Image

Evo još jedne SP & MP misije koju možete igrati minimum nedelju dana (ako imate ACR full verziju).
Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

PostPosted by Cvrčak » June 24th, 2013, 11:10 pm

Je l' ova zadnja misija igriva ako se ima ACR Lite ?
Cvrčak
Регрут
Регрут

PostPosted by Petar » June 25th, 2013, 12:10 am

Pravo da ti kažem ne znam, ja imam ACR kompletan, moguće je da je igrivo i sa ACR lite, ali će uniforme, vozila i sve ostalo biti onako mrljave ili tako nešto.
Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

PostPosted by Petar » September 18th, 2013, 10:07 pm

PRIVATE MILITARY CONTRACTORS U FALUDŽI

Image

Ova misija je nastala kao adaptacija Majkove (IRON FIST) misije "Mnogo Bombi" a preradio sam je tako da bude još zanimljivija. Da biste je igrali treba vam ACE + ACEX kao i ovaj paket addona koji možete preuzeti odavde: @AVIONI. Misija je igriva kako u SP tako i u MP tako da je možete igrati sami čak i kada se igra online, jer uvek ima šta da se radi npr. kao špijun na terenu koji proverava lokacije i izveštava svoje saborce ili da radi mnoge srvari u bazi (popravlja ili tegli avione, druga vozila i tome slično). Na mapi imate obilje zadataka koje treba izvršiti a kada se svi izvrše misija je uspešno okončana. Misiju možete preuzeti odavde: A2SM_PRIVATE_SECURITY.zip
Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

Re: DOBRE MISIJE KOJE VREDI IGRATI

PostPosted by Petar » April 19th, 2014, 12:45 pm

RUSKA INTERVENCIJA U UKRAJINI

Image

Naravno za sada ovo je samo hipotetička intervencija u igri, ali nas ne bi iznenadilo da se desi i u stvarnosti, a do tada bi to moglo malo i da se igra u armi. Ko je zainteresovan može da preuzme odavde singl i multiplejer misiju "Ruska Republika Krim" i da uzme virtuelno učešće u aktuelnim dešavanjima u Ukrajini. Misija je fokusirana oko dešavanja na Krimu i ko bude igrao imaće nekh kvalitetnih 3-4 sata igranja sa zanimljivim akcijama. Singplejer varijanta je sređena da imate na raspolaganju poziv preciznih vazdušnih udara od strane aviona koji uzleću sa aerodroma u Rusiji, kao i mogućnost prevoza helikopterom. Preko radio veze možete se usnimavati i bezbroj puta, a na raspolaganju imate svo rusko naoružanje.

Image

Image

Preuzmite u jednom paketu odavde sve neophodne dodatke tzv. addone koji su potrebni za ovu misiju. Svi su lepo i pedantno zapakovani na jedno mesto tako da vam ne treba six updajter za ovo ili ono i osim toga ništa vam drugo neće trebati za igranje osim onoga sa prefiksom ACE kao i ACRE. Poseban paket addona sadrži sve šta Vam treba za igranje ove misije i lako se aktivira kao mod folder @UKRAJINA. Napomena: unutra se nalaze i Rusi i oružje tako da još jednom ponavljam da vam ništa sem ovoga ne treba za igranje tj sve ostalo mora biti ugašeno da bi vam radila misija kako treba. Misiju možete preuzeti odavde: Ruska Republika Krim.
Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

Return to ARMA II FORUM - ARMA2 SRBIJA MOD