ARMA2 i ARMA3 POMOĆ I PITANJA OVDE!

Podforum namenjen za pitanja i odgovore vezano za ArmA2 virtuelni borbeni simulator kao i probleme tokom instalacije

Moderator: Petar

PostPosted by Petar » December 24th, 2016, 12:00 pm

Dobro došao Lazare. Mislim da je TS adresa Gvozdenog puka sada ova: TS: tsnl1.vilayer.com:10004 javi se tamo je uvek dobra ekipa i za igranje i za zezanje. Svako dobro, pozz.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

Re: ARMA2 i ARMA3 POMOĆ I PITANJA OVDE!

PostPosted by sedam_sezdeset_dva » May 8th, 2017, 4:34 pm

Pozdrav narode. Naime nov sam i na forumima (ovo je prvi forum na koji sam se registrovao) tako da ne zameri te ako pitam nešto na pogrešnom mestu, jer se za sada ne snalazim bas najbolje. Kupio sam preko Steama arma 3 igricu i zanimame kako da igram sa vama, tj. kako da apliciram za članstvo. Našao sam link ovde na forumu, medjutim piše da je "locked" tako da ne mogu da odgovorim na pitanja koja se traže.
Veliki pozdrav, Dušan.
sedam_sezdeset_dva
Регрут
Регрут

PostPosted by Petar » May 9th, 2017, 1:51 pm

Veliki pozdrav Dušane. Za multiplayer se možeš prijaviti na Team Speak adresu Gvozdenog puka, koja je mislim ova: tsnl1.vilayer.com:10004 tamo će te već neko od starijih članova prihvatiti i uputiti kako da igraš sa njima. Svako dobro, pozz.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

PostPosted by sedam_sezdeset_dva » May 10th, 2017, 5:46 pm

Petar wrote:
Veliki pozdrav Dušane. Za multiplayer se možeš prijaviti na Team Speak adresu Gvozdenog puka, koja je mislim ova: tsnl1.vilayer.com:10004 tamo će te već neko od starijih članova prihvatiti i uputiti kako da igraš sa njima. Svako dobro, pozz.

Pozdrav i tebi Petre, nažalost, ne mogu da se konektujem na adresu Gvozdenog Puka, da nije možda promenjena? ako jeste, gde mogu da je pronadjem ?
sedam_sezdeset_dva
Регрут
Регрут

PostPosted by Nidza » May 24th, 2017, 11:33 pm

Поздрав Душане, ово је нова teamspeak адреса Гвозденог пука gvozdenipuk.on.vg
Свако добро
Nidza
Старији водник 1. класе
Старији водник 1. класе

PostPosted by Milko » June 22nd, 2017, 11:50 pm

Поздрав људи. Играм већ неко време Арму (прво сам играо тројку, па сад тек двојку). Тренутно играм Арму 2, пиратску верзију, али са свим потребним модовима, па чак и основним АРМА 2 Србија модом. Требало ми је једно 3 дана да наместим све али сам се снашао. Вредело је, због свих ослобођених села и елиминисаних терориста. Игра ми се још, а видим да постоји још много мисија. Међутим, линкови за скидање тих мисија су стари и више не раде. Да ли постоји још неки начин да дођем до њих?
Milko
Регрут
Регрут

PostPosted by Nidza » July 12th, 2017, 9:18 pm

Поздрав, ми смо пре 3 године прешли сви на тројку, ако нађем неког да има мисије послаћу ти. Свако добро
Nidza
Старији водник 1. класе
Старији водник 1. класе

Previous

Return to PITANJA i ODGOVORI - POMOĆ