ARMA2 i ARMA3 POMOĆ I PITANJA OVDE!

Podforum namenjen za pitanja i odgovore vezano za ArmA2 virtuelni borbeni simulator kao i probleme tokom instalacije

Moderator: Petar

PostPosted by Petar » April 3rd, 2016, 1:59 am

Ako skinenš sa torenta onda nećeš moći multiplejer već samo singlplejer... svi serveri dozvoljavaju samo legalno kupljenim vlasnicima igre da igraju multiplejer, ali veruj mi da arma 3 zaista vredi kao naslov da je kupiš ako ceniš realistiku i simulaciju a ne voliš arkadu... moj ti je savet probaj prvo singplejer pa ako ti se svidi onda i kupi ako smatraš da vredi. Svako dobro, pozz.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

PostPosted by MikiSRB » April 9th, 2016, 11:26 am

Zdravo moje ime je Miroslav.Znam da sam pogresio temu al' ajd.Ovako ja ne znam gdje mogu da kupim Armu II ima na stemu ali ja nemam PayPala ako ima neko iz BiH nek mi se javi nek on uplati ja cu njemu na banku ili na racun :D
MikiSRB
Регрут
Регрут

PostPosted by Petar » April 9th, 2016, 2:25 pm

Za kupovinu ArmA3 ili bilo kog drugog naslova preko Steama nije potrebno da imaš paypal servis već možeš ako si punoletan otići u banku i tražiti da ti otvore internet karticu i potom na taj račun možeš sam sebi uplatiti odredjenu svotu novca i potom plaćati digitalni sadržaj preko steama koji želiš da poseduješ tj. kupiš. Svako dobro. Pozz.

Evo link ovde za dodatno objašnjenje: Visa Internet kartica

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

Re: ARMA2 i ARMA3 POMOĆ I PITANJA OVDE!

PostPosted by Saja94 » April 15th, 2016, 4:59 pm

Da li mogu igrati sa piratskom verzijom
Saja94
Регрут
Регрут

PostPosted by Petar » April 17th, 2016, 4:15 am

Možeš ali samo singlplejer, za multiplejer moraš imati orginal. Svako dobro, pozz.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

PostPosted by zdraleos » September 14th, 2016, 4:19 pm

Pozdrav pratim vasu stranicu od početka takođe i vaše youtube klipove i molim vas ako je ikako moguće da mi se posalje instalacija A2SM i koja misija samo sa dušu da imam mooooooliiim vaaaasss :(
zdraleos
Регрут
Регрут

PostPosted by Petar » September 16th, 2016, 8:23 am

Pozdrav i tebi, uklonjen je link za ArmA2 srbija mod jer više niko ne igra ArmA2 obzirom da je engine igre zastareo i dvojka je otišla zasluženo u istoriju, sada se igra ArmA3 i dostupan za skidanje je samo Arma3 Srbija mod. Ko je igrao dvojku sa nama od 2011-2014 taj je igrao, ko nije može da vidi samo kako je to izgledalo ovde na forumu po fotkama i na youtube klipovima. Od 2015 godine igra se isključivo ArmA3. Svako dobro, pozz.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

PostPosted by Saja94 » October 28th, 2016, 4:03 pm

Da li treba da imam orginalnu aram 3 igru da bi igrao srbija mod
Saja94
Регрут
Регрут

PostPosted by Petar » November 4th, 2016, 4:51 pm

Pošto imam orginal armu kupljenu preko Steam-a i da je za takvu armu pravljen i mod prepostavljam da moraš imati orginalni primerak. Piratsku kopiju igre ne preporučujem nikome, prvo jer nije legalno, a drugo jer su uglavnom prepune kojekakvih virusa itd. Ako ti arma leži, jer je ona više simulator nego arkada, onda preporučujem orginal jer ćeš tako jedino moći da igraš u multiplayeru. Svako dobro, pozz.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

PostPosted by Mashinatz » December 3rd, 2016, 11:21 pm

Pozdrav svima!

Nov sam član, pa je red i da se predstavim, zovem se Lazar, imam 23 godine, studiram mašinstvo, odatle i nadimak, Mashinatz...Elem, imam dugo iskustvo sa online FPS igrama, članstvom u klanu, korišćenju TS, timskom igrom i praćenjem naređenja u toku igranja, sve to sam naučio igrajući battlefield od 2012. godine pa sve do skora, u klanu Srpska vojska (SrV) koji je vrlo sličan vašem klubu po mnogo, mnogo čemu.

Za sebe bih mogao da kažem da sam društvena osoba, volim šalu i zezanje, nikada vređanje, ali da psujem, psujem u prazno i uglavnom kroz smeh, vrlo cenim i iskazujem poštovanje.

Inače, Arma III je prva iz serijala koju sam kupio, jer je battlefield dosadio, igra me je oduševila, najčešće sam igram Exile mod, osnovnu verziju arme i ostale modove nisam igrao mnogo, jer nisam imao tim sa kojim bih mogao da radim misije, pa zbog svega toga, ne mogu reći da sam pro što se arme tiče, ali je jedina igra koju igram otkako sam je kupio.

Što se aktivnosti tiče, ne znam koliko ste vi aktivni i u kojim satima obično igrate, jer ponekad imam dosta obaveza oko fakulteta, kolokvijumi, ispiti, časovi, predavanja, učenje, pa moram da nagovestim tu mogućnost da nekada neću moći da ispratim vašu aktivnost, igraću kada god sam slobodan i budem mogao, ako naravno, to nije problem i ne predstavlja ozbiljno nepoštovanje pravila.

Nadam se da ćemo se lepo družiti!
Pozdrav i svako dobro!
Mashinatz
Регрут
Регрут

PreviousNext

Return to PITANJA i ODGOVORI - POMOĆ