ARMA2 i ARMA3 POMOĆ I PITANJA OVDE!

Podforum namenjen za pitanja i odgovore vezano za ArmA2 virtuelni borbeni simulator kao i probleme tokom instalacije

Moderator: Petar

OSNOVNA PITANJA U VEZI ARMA2

PostPosted by Cvrčak » January 8th, 2015, 2:47 pm

Moći ćeš da igraš bez problema, ali ćeš morati da smanjiš podešavanja u igri.
Cvrčak
Регрут
Регрут

PITANJA & ODGOVORI

PostPosted by ^Babic » October 8th, 2015, 12:34 am

-Pozdrav svima kupio sam na Steam Arma 2 complete collection ja je jos nisam skino tako da sam doso pitat dali igra jos Armu 2 ovdje ako moze IP Ts da udem da popricam kako sta igro sam armu 1g al piratsku sa vasim modom a sad sam kupio orginal ako moze IP ts ! Hvala
^Babic
Регрут
Регрут

ODGOVOR NA PITANJE

PostPosted by Petar » October 8th, 2015, 8:14 am

Evo adrese Team Speak-a: tsde2.vilayer.com:10010 svrati uvek ima nekog ko će ti pomoći. Svako dobro. Pozz.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

Re: PITANJE

PostPosted by Maestro » January 16th, 2016, 4:24 pm

Ljudi, tek sam pre dva dana saznao za celu ovu pricu i mogu samo reci da vam skidam kapu, odusevljen sam! Jako sam zainteresovan za igru ovog moda, pa bih zato zamolio za objasnjenje u vezi toga sta je neophodno za igru, kako se instalira mod, itd...Hvala unapred!
Maestro
Регрут
Регрут

PITANJA & ODGOVORI

PostPosted by Petar » January 22nd, 2016, 12:28 pm

Hvala Maestro... ako te interesuje multiplejer imaš adresu ovog tim spika: tsde2.vilayer.com:10010 svrati uvek ima nekog ko će ti pomoći. ArmA2 & ArmA3 Srbija Klub je prekinuo svoju aktivnost okupljanja ljudi u multiplejeru. Pozz.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

Re: ARMA2 POMOĆ I PITANJA OKO INSTALACIJE OVDE!

PostPosted by Manijacs » February 6th, 2016, 1:44 am

Imam problem kod instalacije ne mogu da instaliram izbaci mi problem ovo
Code: Select all
arma 2 OA anniversary editio
Please insert the original disc instead of a backup (4004).

Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=copy&c=4004 for further, more detailed information.
Manijacs
Регрут
Регрут

Potrebna pomoc

PostPosted by Happy » February 6th, 2016, 7:56 pm

Zbunjen sam malo vise ...

Kada se ode ne stim postoje dve vrste Arne 2 ..Obicna Arma 2 i Arma 2 Operation Arrowhead..
Koju trebam da uznem da bi moga da igram sa vama...I da li trebaju obde da se imaju...Zbunjen sam :D
Happy
Регрут
Регрут

ARMA2 POMOĆ I PITANJA OKO INSTALACIJE OVDE!

PostPosted by Petar » February 11th, 2016, 9:44 pm

Manijacs wrote:Imam problem kod instalacije ne mogu da instaliram izbaci mi problem ovo
Code: Select all
arma 2 OA anniversary editio
Please insert the original disc instead of a backup (4004).

Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=copy&c=4004 for further, more detailed information.

Pa pretpostavljam da nije orginal igra nego da je pirat neki sa ISO CD skinut sa torenta... tu ne bih znao da ti pomognem, ali sigurno znam da ko ima orginal igre skinut (i kupljen) preko Steam-a tu nema nikakvih problema i sve radi kako treba. Sa piratskim verzijama igre nikad nisi siguran dal će raditi i dal ima u kreku neki virus tako da ne savetujem takve egzibicije nego ako nešto već voliš onda kupi orginal i igraj kao sav normalan svet.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

ARMA2 POMOĆ I PITANJA OKO INSTALACIJE OVDE!

PostPosted by Petar » February 11th, 2016, 9:49 pm

Happy wrote:Zbunjen sam malo vise ...

Kada se ode ne stim postoje dve vrste Arne 2 ..Obicna Arma 2 i Arma 2 Operation Arrowhead..
Koju trebam da uznem da bi moga da igram sa vama...I da li trebaju obde da se imaju...Zbunjen sam :D

Pa mi svi koji smo igrali armu 2 smo imali i jednu i drugo i to se onda zvalo ArmA2 Combined Operations... na Steamu imaš i ArmA2 i ArmA2 Operation Arrowhead sad na popustu pa možeš kupiti igru, jer multiplejer fercera samo ako imaš orginal igre. Što se tiče multiplejera ArmA2 & ArmA3 Srbija klub više ne organizuje okupljanje u multiplejeru tako da si malo zakasnio jednu minimum godinu dana. Svako dobro, pozz.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

Pitanje oko arma 3

PostPosted by DJUX » March 30th, 2016, 5:52 pm

Da li moze arma 3 sa torenta nekako da se igra multiplay ili se mora kupiti sa steam-a arma 3 original ?
DJUX
Регрут
Регрут

PreviousNext

Return to PITANJA i ODGOVORI - POMOĆ