Gamerski misevi i slusalice s mikrofonom-Preporuka?

Podforum namenjen za pitanja i odgovore vezano za ArmA2 virtuelni borbeni simulator kao i probleme tokom instalacije

Moderator: Petar

Gamerski misevi i slusalice s mikrofonom-Preporuka?

PostPosted by Ziggy » December 12th, 2012, 6:07 pm

Nisam siguran da li sam na pravom mestu otvorio ovu temu, pa neka moderatori prebace gde pripada ako ovde ne pripada.

Dakle zanima me bezicni gamerski mis sa vise dugmica za koji se mogu programirati kao i slusalice sa mikrofonom, sta je dakle srazmerno ceni i kvalitetu, nije uvek najskuplje i najbolje,cesto za menje love mozemo kuopiti takodje kvalitetan proizvod. Dakle nesto sto se moze kupiti kod nas. Ovo mi je hitno.
Ziggy
Регрут
Регрут

Re: Gamerski misevi i slusalice s mikrofonom-Preporuka?

PostPosted by akiman94 » December 12th, 2012, 6:23 pm

Moja preporuka za dobre gamerske slusalice sa mikrofonom, ne tako skupe
http://www.laptopcentar.rs/product/Slusalice-Genius-HS-G500V-VIB-05201206

Kostaju 2.000 dinara, mnogo su cool, imaju i vibraciju, zvuk im je super, prave gamerske. Mislim da ovde ne moze da se poruci, ali to su te.

Mis ti u sustini i nije tako jako bitan, svi su isti skoro koliko ja znam, ali ako bi bas neki gamerski, da ti lepo izgleda, probaj ovo
http://www.laptopcentar.rs/product/Mis-A4-Tech-X710BK-USB-Black-25201201

;)
akiman94
Регрут
Регрут

PostPosted by Јастреб » December 12th, 2012, 6:43 pm

Ja ne bih davao neke velike novce za to, ipak je to potrosna roba a vek trajanja je dikustabilan. Ja sam moje slusalice platio 10 evra, a mis jos manje 5 i evo rade i dan danas, posle godinu dana. Mogao sam i da platim po 200 evra svaki, a mogli su i da crknu kroz godinu dana. Ako razumes o cemu pricam. Ko razume shvatice :ugeek:

Ovo sto ti akiman predlaze izgleda pristojno, procitaj malo po guglu sta ljudi pricaju o tome i zavrsi posao. Mozda ce neko milsiti da sam jeftin, a ja cu se nasmejati i reci da sam pre svega praktican i ne marim puno za glamur i brendove. Ako bih na nesto obratio paznju pri kupovini to bi bila tastatura i tu imam nameru da ulozim vise paznje i novaca. Stvar je subjetivne prirode, ipak.
Samovoljno napustio klub pri tome nečasno postupivši tako što je prisvojio server ArmA2 Srbija Kluba za koji su drugi platili svojim novcem. Isto je pokušao da uradi i sa Team Speakom kluba. Ukoliko neko bude tražio novac na povrat administracija kluba moli da se obrate njemu (Jastrebu) lično, jer uprava ArmA2 Srbija Kluba nema nikakve veze sa time obzirom da su sve uplate za server išle na njegov račun. Zbog svega navedenog udaljen je iz članstva kluba zbog tog nečasnog postupka, uskraćen mu je pristup na forum i team speak ArmA2 Srbija Kluba, a klub ne želi više da ima bilo kakav oblik kontakta sa ovom osobom, jer je ista osoba izneverila ukazano joj poverenje. Obzirom da je nečasno napustio klub ražalovan je u pogledu čina, a sve medalje su mu uklonjene iz profila zbog tog sramnog postupka.
Јастреб
Udaljen iz =A2SM= kluba!
Udaljen iz =A2SM= kluba!

PostPosted by Biske » December 12th, 2012, 6:58 pm

Imam mis koji je postavio Akiman i imam ga skoro dve godine. Mis je stvarno sjajan, lepo lezi u ruci i sve ostalo. :D
Udaljen iz kluba zbog nedisciplinovanog ponašanja koja su štetila ArmA2 Srbija klubu kao organizovanoj i disciplinovanoj zajednici igrača gde važi pravilo uzajamnog poštovanja članova kluba, a ne spletkarenja, zakulisnih radnji, podjebavanja i podbadanja drugih starijih članova kluba, prepiranja sa administracijom kluba i prekršenog obećanja da se takve aktivnosti više neće ponavljati i da će se više vremena provoditi aktivno u igri, a ne u mlaćenju prazne slame i glupiranja po forumu ili team speaku iz dokonosti odnosno besposlenosti. Dok je bio na dužnosti instruktora zanemarivao je dužnost prihvata novih članova u klub tako što je radije igrao wasteland ili dayz umesto da vrši obuku potencijalno novih članova kluba. Dok je bio moderator foruma i team speaka takođe nije vršio svoju dužnost savesno nego je ovlašćenja zloupotrebljavao da se medjusobno kickuje i zajebava sa drugim isto tako neozbiljnim članovima kluba. Zbog svega navedenog udaljen je iz kluba.
Biske
Udaljen iz =A2SM= kluba!
Udaljen iz =A2SM= kluba!

PostPosted by Ziggy » December 12th, 2012, 8:01 pm

Pa ni meni se ne daju neke velike pare za to, zato sam i postavio ovu temu, znam ja i za Razer i Saitek R.A.T. miseve, al nisma toliko lud, treba mi nesto sto ce mi raditi posao. Potrebu za misem s vise programskih dugmica sam bas osetio igrajuci armu, nasao sam neke Gigabyte ECO500 i ECO600, izgledaju mi OK za cenu, a bas sam danas gledao ove slusalice sto je akiman predlozio, oko 17.5 Evra ovde kod mene u Brckom. Ajd ako ima jos nekih predloga dobro ce doci, za vikend sam u Beogradu verovatno pa cu zavrsiti i uplatu za server ;)
Ziggy
Регрут
Регрут

PostPosted by akiman94 » December 12th, 2012, 8:14 pm

akiman94
Регрут
Регрут

PostPosted by Јастреб » December 12th, 2012, 8:22 pm

Bezicno ne hvala, zica je konza. Govorim ti iz iskustva. Imam ceo set ( tastatura + mis - wireless desktop ) i evo ga skuplja prasinu, ne mozes nahraniti baterijama koliko trosi. I da imao sam punjive baterije od 2500 mA za mis i 800 mA za tastaturu i ni 24h ne prezive.
Samovoljno napustio klub pri tome nečasno postupivši tako što je prisvojio server ArmA2 Srbija Kluba za koji su drugi platili svojim novcem. Isto je pokušao da uradi i sa Team Speakom kluba. Ukoliko neko bude tražio novac na povrat administracija kluba moli da se obrate njemu (Jastrebu) lično, jer uprava ArmA2 Srbija Kluba nema nikakve veze sa time obzirom da su sve uplate za server išle na njegov račun. Zbog svega navedenog udaljen je iz članstva kluba zbog tog nečasnog postupka, uskraćen mu je pristup na forum i team speak ArmA2 Srbija Kluba, a klub ne želi više da ima bilo kakav oblik kontakta sa ovom osobom, jer je ista osoba izneverila ukazano joj poverenje. Obzirom da je nečasno napustio klub ražalovan je u pogledu čina, a sve medalje su mu uklonjene iz profila zbog tog sramnog postupka.
Јастреб
Udaljen iz =A2SM= kluba!
Udaljen iz =A2SM= kluba!

PostPosted by Darko » December 12th, 2012, 8:32 pm

Podrzujem jastreba bez zice srajne :evil:
Darko
Регрут
Регрут

PostPosted by akiman94 » December 12th, 2012, 8:37 pm

Ja bezicno nisam probao, ali nesto i nemam izrazitu zelju za time. :D
akiman94
Регрут
Регрут

PostPosted by Ziggy » December 12th, 2012, 8:42 pm

Ja imam 2 god star microsoft bezicni mis, u njega ide jedna AA baterija i moze raditi pola godine s tom jednom baterijom, izgleda neki vise a neki manje vuku baterije, vidim da ima nekih i sa dve AA baterije. Neda mi se imati previse kablova po stolu, pa zato bih radije neki bezicni mis uzeo.
Ziggy
Регрут
Регрут

Next

Return to PITANJA i ODGOVORI - POMOĆ