Arma 2 Dayz Steam

Podforum namenjen za pitanja i odgovore vezano za ArmA2 virtuelni borbeni simulator kao i probleme tokom instalacije

Moderator: Petar

Arma 2 Dayz Steam

PostPosted by darnelll » October 24th, 2012, 9:32 pm

Pozdrav svima,
nedavno sam kupio arma 2 Combined operations na Steam-u da bih igrao dayZ mod pa
bih voleo da pitam da li neko zeli da igramo zajedno :)
darnelll
Регрут
Регрут

Re: Arma 2 Dayz Steam

PostPosted by Rade » October 24th, 2012, 9:33 pm

Da li želiš da igraš Arma 2 Srbija mod sa nama??
Rade
Регрут
Регрут

PostPosted by darnelll » October 24th, 2012, 9:35 pm

Mogao bih da probam ,ali ne znam nista o tome ....Mislim samo sam se raspitao za dayz
Volim drustvo ,sto da ne :)
darnelll
Регрут
Регрут

PostPosted by Rade » October 24th, 2012, 9:36 pm

Pogledaj klipove na yt, ovo je a2sm zajednica. Pridruži se tim spiku koji dan pa se raspitaj sa ljudima. :mrgreen:
Rade
Регрут
Регрут

PostPosted by darnelll » October 24th, 2012, 9:38 pm

Vazi ,naravno ...
Ali ipak bih voleo svi koji vide ovaj post i trenutno igraju dayz da mi se jave :)
Steam je mnogo sjeban sto se tice chata itd ... xD
Mozes li mi reci koja je razlika izmedju undead mod i dayz ? :)
darnelll
Регрут
Регрут

PostPosted by Mladja » October 24th, 2012, 9:39 pm

darnelll wrote:Vazi ,naravno ...
Ali ipak bih voleo svi koji vide ovaj post i trenutno igraju dayz da mi se jave :)
Steam je mnogo sjeban sto se tice chata itd ... xD
Mozes li mi reci koja je razlika izmedju undead mod i dayz ? :)

Допадни на ТС, не игра нас пуно као некад.
Udaljen iz ArmA2 Srbija Kluba zbog bahatog, nezrelog i bezobraznog ponašanja i stalnog provociranja administracije kluba, jer zbog činjenice da je radio na ArmA2 Srbija modu sebe je smatrao nedodirljivim i nezamenjlivim. Isfrustrirano ponošanje na team speaku, forumu ili tokom igranja nije dozvoljeno jer remeti red i koheziju =A2SM= kluba kao zajednice. Takodje se bavio zakulisnim radnjam sa drugim odavno udaljenim članovima kluba sa kojima je ogovarao i spletkario, pa čak i pretio drugim starijim članovima kluba odnosno administraciji kluba. Druge članove koji su bili (po njemu) ispod njega (u hijerarhiji) je kinjio na čega je administracija već imala i ranije dovoljan broj pritužbi, jer se ponašao bezobrazno i bahato. Ranije dok je bio administrator team speak-a isti je koristio za zajebanciju i medjusobno kickovanje, rasprave i svadjanje sa ostalim isto tako neozibljnim sada već bivšim članovima. Takođe je ugrozio bezbednsot infrastrukture =A2SM= kluba tako što je dok je bio jedini administrator team speaka dozvolio da TS bude hackovan i hijackovan od strane zlonamernika. Isto tako je uhvaćen od strane Battle Eye-a kako koristi neki od cheat-ova tako da mu je orginalni serial key bio zaplenjen od strane Battle Eye-a, ali poštp mu je orginalni serial kljuć za igru kupljen od strane administracije kluba zbog njegovih aktivnosti na izradi moda to nije smatrao bitnim, jer 15 eura nije dao iz sopstvenog džepa. Takodje pored pretnji je vređao adminsitraciju kluba misleći da neće moći biti odstranjen budući da učestvuje u izradi mod. Obzirom na sve prethodno navedeno udaljen je iz kluba, a što je trebalo možda uraditi i ranije, ali mu se gledalo kroz prste jer kao što je rečeno radio je na izradi moda, što ovoga puta nije bilo odlučujuće da ne bude udaljen pošto je svojim isfrustriranim i bezobraznim ponašanjem prešao sve granice.
Mladja
Udaljen iz =A2SM= kluba!
Udaljen iz =A2SM= kluba!

PostPosted by Rade » October 24th, 2012, 9:40 pm

Ne znam stvarno. Mi ove igramo Srbija mod i warfare. Ti dođi pa kada sretneš nekoga raspitaj se.
Rade
Регрут
Регрут

Return to PITANJA i ODGOVORI - POMOĆ