Kako instalirati "Povratak na kosovo 1 i 2"

Podforum namenjen za pitanja i odgovore vezano za ArmA2 virtuelni borbeni simulator kao i probleme tokom instalacije

Moderator: Petar

Kako instalirati "Povratak na kosovo 1 i 2"

PostPosted by Z_interactive » October 22nd, 2011, 11:13 pm

pozdrav,

skinuo sam svih 16 djelova, ekstraktra u folder, pokrenija instalaciju koja je sve fajlove ekstraktirala u OFPR MOD - BACK TO KOSOVO 1 & 2 folder. tamo pokrenija autorun i sve instalira. kad probam uć kaže da ubacim CD.
normalni Flashpoint nije bio instaliran.

sve zbrišem i instaliram normalni flashpoint, 1.96v
i onda opet pokrenem instalaciju, pita me hoću li opet instalirat flashpoint (s obzirom da je već instaliran) -kažem ne,
zatim pita isto za resistance - kažem ne. ostatak normalno instalira.
opet pokrenem sa CSLA II. Update 1 ikonom na dekstopu i pojavi se neka slika i ništa, neće uđe?

pomoć!!!!

i da, instalirao sam u C: itd.. ko što piše.

imam windows 7 64bit, jel to problem?
Operation Flashpoint - FPS nešto drugačijeg karaktera
Z_interactive
Регрут
Регрут

Re: kako instalirati povratak na kosovo 1 i 2

PostPosted by Z_interactive » October 22nd, 2011, 11:30 pm

evo skužio sam,
kada instaliram onaj češki dio, piše operationflashpoint folder umisto operation flashpoint, problem je bio razmak :mrgreen:

sad pitanje novo,

di skinuti MapFact Nogova 1.22?
ne mogu da nađem preko guglea, stranica na kojoj sam našao je pogašena.
Z_interactive
Регрут
Регрут

PostPosted by Petar » October 22nd, 2011, 11:48 pm

Z_interactive wrote:evo skužio sam,
kada instaliram onaj češki dio, piše operationflashpoint folder umisto operation flashpoint, problem je bio razmak :mrgreen:

sad pitanje novo,

di skinuti MapFact Nogova 1.22?
ne mogu da nađem preko guglea, stranica na kojoj sam našao je pogašena.

Evo pomoć, ali sa malim zakašnjenjem - ovo si sve sam prethodno skapirao, a što se tiče MapFact Nogova 1.22 veruj mi to ti ni ne treba, jer sam Povratak na Kosovo 1 & 2 radio isključivo na Nogova mapi iz Resistance verzije tako da se ne moraš truditi gde pronaći to ostrvo, ko zna da li ga se uopšte može i naći...

Prijatno igranje.

p.s Inače po meni je bolji PnK1 od PnK2 jer sam smorio sa introima u PnK2 a i tada sam pravio tako da ne mogu da se preskoče. Na to je bilo većina zamerki...

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

PostPosted by Z_interactive » October 23rd, 2011, 1:58 am

e fala,
instalira san na laptopu jer san tamo skinija većinu djelova, na prvi pogled sve moćno izgleda, sutra stavljam na PC i počinjem kampanju :D
Z_interactive
Регрут
Регрут

PostPosted by Petar » October 23rd, 2011, 9:26 am

Z_interactive wrote:e fala,
instalira san na laptopu jer san tamo skinija većinu djelova, na prvi pogled sve moćno izgleda, sutra stavljam na PC i počinjem kampanju :D

Obzirom da je engine igre stariji igrica i dalje pristojno grafički deluje na manjim rezolucijama. Ja imam monitor veličine 22 inča i "ferceram" :P sve na 1920#1080 a kada je pravljen OFP Cold War Crisis tada je to bila još budućnost, ili što bi rekao CroDevil trava izgleda ko šperploča sva u kockicama.

Prijatno igranje ;)

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

PostPosted by Z_interactive » October 23rd, 2011, 12:50 pm

ja igram na 24''.

ma grafika mi je baš dobra, al glavno je da je igrivost jebena - meni je važnija atmnosfera nego grafika :P

fleš rules!
Z_interactive
Регрут
Регрут

Problemi oko instalacija PnK1 & PnK2

PostPosted by Karpe » October 27th, 2011, 4:32 am

Brate meni je na engleskom sve i ja sam Kao CEH a ne SRBIN ....
Karpe
Регрут
Регрут

Re: Problemi oko instalacija PnK1 & PnK2

PostPosted by Petar » October 27th, 2011, 3:56 pm

Karpe wrote:Brate meni je na engleskom sve i ja sam Kao CEH a ne SRBIN ....

To znači da nisi dobro instalirao igricu kada si je skinuo sa net-a. Da bi ti sve bilo na Srpskom jeziku moraš da pokreneš sve one install dodatke sa trećeg CD-a (koji si downloadovao), jer se tamo nalaze pored vojnika, uniformi i naoružanja i glasovi, tekst i sve ostalo što je neophodno za igranje "Povratak na Kosovo 1 i 2" na Srpskom jeziku. Deinstaliraj pa probaj još jednom, a evo ti i neko kraće uputstvo sa par sličica. Stvar je toliko prosta da je potrebno samo da klikneš na aoturun ikonicu i sve kreće samo od sebe (ako si u XP-u), znači kao na slici dole:

Image

Sadržaj foldera kada se skine sa net-a... ako imaš XP onda klikni levi dvoklik ovde na aoturun ikonicu (slika gore)

Image

Ako imaš Wndows 7 gde treba kliknuti za instalaciju "Povratak na Kosovo 1 & 2", to je treći folder koji se zove CD3. Dakle, ako si na Windows 7 operat. sistemu onda treba da ideš redom pa da instaliraš svaki posebno, npr: 01. PATCH, 02. ADDONS i tako redom sve do 05. SINGL, zatim levi dvoklik na ikonicu PREDJENA KAMPANJA (to je tekst na Srpskom jeziku u igri, komande, meni i tsl.) i potom u EXTRA folderu imaš ČSLA2 koji isto treba instalirati, a kao bonus tamo imaš i još nekih 10-tak singl misija koje možeš instalirati ako želiš...

Aj pa javi šta si uradio.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

Re: Kako instalirati "Povratak na kosovo 1 i 2"

PostPosted by bboy » October 28th, 2011, 4:47 pm

Instalirao sam sve ovo i poceo da igram... Sve je o.k.. igrica ide, na srpskom... i odjednom crash! Kaze neki error... Igram na Windows 7... Kada sam obican OFP igrao nije mi se to desavalo... Pokusao sam vise puta... opet isto... Ima li neko slicnih problema?
bboy

Re: Kako instalirati "Povratak na kosovo 1 i 2"

PostPosted by Petar » October 28th, 2011, 4:57 pm

bboy wrote:Instalirao sam sve ovo i poceo da igram... Sve je o.k.. igrica ide, na srpskom... i odjednom crash! Kaze neki error... Igram na Windows 7... Kada sam obican OFP igrao nije mi se to desavalo... Pokusao sam vise puta... opet isto... Ima li neko slicnih problema?

A jel igraš kroz ČSLAII mod?

Krešira obično kada se ne igra kroz taj mod.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

Next

Return to PITANJA i ODGOVORI - POMOĆ