Da li bi igrali mod Invasion-1944 u multiplayer-u? Anketa

Podforum namenjen za pitanja i odgovore vezano za ArmA2 virtuelni borbeni simulator kao i probleme tokom instalacije

Moderator: Petar

Da li bi igrali mod Invasion-1944 u Multiplayeru?

Poll ended at April 12th, 2012, 2:09 pm

Da
8
73%
Ne
3
27%

Total votes : 11

Da li bi igrali mod Invasion-1944 u multiplayer-u? Anketa

PostPosted by Frenky » April 10th, 2012, 2:09 pm

Mod Invasion 1944 obradjuje desavanja u drugom svetskom ratu,iskrcavanje saveznika na Normandiju i napad na Belgiju.

U modu postoje dve frakcije Saveznici(SAD i Ujedinjeno Kraljevstvo) i Nemacka.

Mod donosi gomilu addonova.Gomila jedinica,tenkova,vozila,aviona.Pored toga donosi i neke izmene u interfejsu i neke novine u komandovanju jedinicama.

U mod je ukljuceno i 5 novih Mapa(Ostrva) kao i 11 singleplayer i 33 multiplayer misija.

Ne zahteva nikakve dodatne addone.Kada se raspakuje zauzima 3.02gb.

http://www.invasion-1944.com/ Zvanicni sajt Mod-a.

http://www.armaholic.com/page.php?id=12465 Link ka Armaholicu.

Biske,Akselano i ja smo isprobali ovaj mod,i mogu vam reci da je sjajan. :)

Skinite i uverite se i sami! :mrgreen:

Ja u ulozi britanskog padobranca xD
Image

Evo i video snimaka gameplaya:

http://www.youtube.com/watch?v=HfJZ5c40vPU&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=kj81KqfwzDY&feature=player_embedded
Frenky
Регрут
Регрут

Re: Da li bi igrali mod Invasion-1944 u multiplayer-u? Anket

PostPosted by Bane » April 10th, 2012, 2:53 pm

Kad sam vam pricao o ovom modu, niko nije ni konstatovao..igrao sam ovo pre bar 5 meseci..
Mod nije nista specijalno, jeste veliki projekat, mada ima njemu slicnih na tu tematiku, ali je po mom misljenju (a bas volim WWII) nista specijalno.
Mape pogotovo..to su 3 mape samo u 2 izdanja (zima leto)
Jedna je velicine 3x3km :evil: - onaj BULGE..
Na normandiji ste ogradjeni po kvartovima vinovom lozom kroz koju je nemoguce proci :x
Zvukovi si blago receno kriticni..
Modeli pusaka neprecizno odradjeni..
Mozda sam ja navikao na Vilasove modele, ali su oni bar 2 klase ispred, sto ih cini sasvim drugom igrom od ovog moda...na vilasovim modelima ako zumirate pusku sa dobrim kompom videcete serijski broj puske..dok ovde tompson (moja omiljena) izgleda kao buzdovan u rukama kraljevica marka.
Ostale stvari su ok, tipa tenkova artiljerije itd...
Znam da je Anthony jedno vreme promovisao ovaj mod kao zvanicni promoter al se niko nije odazvao. :oops:

Moja ocena 5/10, i svakako cu preskociti to. Dobro me podseti sad da obrisem ta 3-4gb sa HDD.
Dakle, ja ne bi. :mrgreen:
Vojnik
Bane
Регрут
Регрут

PostPosted by Laki » April 10th, 2012, 2:58 pm

Ja sam za to da isprobamo, jer sam apsolutno siguran da je drugaciji dozivljaj igrati ovo u singlplejeru ili multiplejeru sa 2 igraca, nego sa nas 8-10. Isprobamo, ako nam se ne svidja obrisemo i eto.

Ipak vise sam za to da se bolje naucimo da pravimo misije za nas mod, jer smo manje vise iscrpeli sve scenarije. Jebiga, svaka misija nam je slicna prethodnoj.

Kad bi mogli da ubacimo one ruske partizane i ovaj mod, to uopste ne bi bilo lose, ali to je previse posle, i mislim da bi trebali da se fokusiramo na ovaj nas mod.
Poor Bastards, they got us surrounded!
Laki
Регрут
Регрут

PostPosted by Bane » April 10th, 2012, 3:04 pm

Ma mogu ja napraviti za nas mod i kompleksnije misije..al mrzi me. najlakse mi postavim 3 kampa gomilu siptara i cao. I ovako odigramo samo jednom i nikad vise..sem toga nas 1.1 najverovatnije nece podrzavati prethodne misije te ce one propasti i otici u zaborav..
A osim toga na sta se svodio rat na kosovu..to sto mi i pravimo..ne mogu ja da napravim da sad unistavamo siptarima tenk kad ga oni nisu imali, a kamoli nesto slozenije..dakle mislim da pravo verodostojno prenosimo prave dogadjaje u misije..dakle puskaranje do besvesti..sve drugo bi bio hollywood. :oops:

Ako budemo pravili kamapanju odradicu ja misije i sa podrskom iz vazduha i hapsenja, i eliminisanje odredjenih lica, i uslov poraza pri misiji i spasavanja zarobljenika i svasta..al onda znam da ce neko ko to skine sesti i grati po 100 puta kao sto smo igrali OFP PNK..
A ovu varijantu "daj tu smo misiju igrali, zar nemas nista novo?..", zvonimir mi ;)
Vojnik
Bane
Регрут
Регрут

PostPosted by Laki » April 10th, 2012, 3:16 pm

Ja sam predlagao da malo recikliramo ove misije koje smo igrali ranije, bezveze da propadne toliki trud.
Laki
Регрут
Регрут

PostPosted by Mladja » April 10th, 2012, 3:16 pm

Bane wrote:al onda znam da ce neko ko to skine sesti i grati po 100 puta kao sto smo igrali OFP PNK..)

Meni ova ArmA uopste nema dozivljaj kao sto je bio na OFPu. Znao sam da sedim za kompom u po celu noc da ne spavam da bi presao Perinu misiju Prva i Druga Akcija pa u onoj osmoj misiji sa onim Antraksom, pa kad oni svercuju tenkove iz albanije kad treba put da se minira.... Izginem na planini ili u selu kao degen pa posle probam drugaciju akciju da izvedem itd... Nije mi tada bila bitna grafika igre ili nesto deseto sto ce uciniti da tekstura bolje izgleda ili sta ja znam. U ovoj ArmAi uopste nemam taj dozivljaj kad igram misiju u SP, sve mi je nekako bedno i jadno i glupo. Samo kad bi imao jos negde peri OFP da se skine prosao bi ga jos jednom.

Sto se tice WW2. Ja sam za. Drugaciji je dozivljaj igrati WWII u MP sto bi svakome od nas prijalo.
Udaljen iz ArmA2 Srbija Kluba zbog bahatog, nezrelog i bezobraznog ponašanja i stalnog provociranja administracije kluba, jer zbog činjenice da je radio na ArmA2 Srbija modu sebe je smatrao nedodirljivim i nezamenjlivim. Isfrustrirano ponošanje na team speaku, forumu ili tokom igranja nije dozvoljeno jer remeti red i koheziju =A2SM= kluba kao zajednice. Takodje se bavio zakulisnim radnjam sa drugim odavno udaljenim članovima kluba sa kojima je ogovarao i spletkario, pa čak i pretio drugim starijim članovima kluba odnosno administraciji kluba. Druge članove koji su bili (po njemu) ispod njega (u hijerarhiji) je kinjio na čega je administracija već imala i ranije dovoljan broj pritužbi, jer se ponašao bezobrazno i bahato. Ranije dok je bio administrator team speak-a isti je koristio za zajebanciju i medjusobno kickovanje, rasprave i svadjanje sa ostalim isto tako neozibljnim sada već bivšim članovima. Takođe je ugrozio bezbednsot infrastrukture =A2SM= kluba tako što je dok je bio jedini administrator team speaka dozvolio da TS bude hackovan i hijackovan od strane zlonamernika. Isto tako je uhvaćen od strane Battle Eye-a kako koristi neki od cheat-ova tako da mu je orginalni serial key bio zaplenjen od strane Battle Eye-a, ali poštp mu je orginalni serial kljuć za igru kupljen od strane administracije kluba zbog njegovih aktivnosti na izradi moda to nije smatrao bitnim, jer 15 eura nije dao iz sopstvenog džepa. Takodje pored pretnji je vređao adminsitraciju kluba misleći da neće moći biti odstranjen budući da učestvuje u izradi mod. Obzirom na sve prethodno navedeno udaljen je iz kluba, a što je trebalo možda uraditi i ranije, ali mu se gledalo kroz prste jer kao što je rečeno radio je na izradi moda, što ovoga puta nije bilo odlučujuće da ne bude udaljen pošto je svojim isfrustriranim i bezobraznim ponašanjem prešao sve granice.
Mladja
Udaljen iz =A2SM= kluba!
Udaljen iz =A2SM= kluba!

PostPosted by Frenky » April 10th, 2012, 3:26 pm

Bas kao sto je i Mladja rekao dozivljaj je drugaciji,a imaju i gomilu zanimljivih misija.Ja i Biske smo juce probali jednu coop i bas smo se zaneli,oruzije je ne precizno pa treba malo vremena dok se uigras,AI je pametan,gadjaju nas njihovi minobacaci,imaju bas dobre misije.Danas smo probali i Deathmach koji je takodje izvanredan.

http://www.youtube.com/watch?v=IfDyveipi9s - Pogledajte ovu misiju.U pitanju je jedna misija gde se britanski komandosi inflirtriraju na ostrvo i trebaju da uniste Avione na aerodromu.Pogledajte kako to izgleda kad niko od njih nema night vision niti ikakva pomagala.Nemaju na toj misiji respawn,planiraju svi zajdeno svaki pokret,pokrivaju se.Jedna odlicno uigrana ekipa,jedino sto su se na kraju suocili sa ogromnim brojem neprijatelja pa su brzo svi izginuli.

Pogledajte klip,vredi svakog utrosenog trenutka!
Frenky
Регрут
Регрут

PostPosted by Laki » April 10th, 2012, 3:56 pm

Клип је стварно екстра, немам речи. Ми са друге стране нема шансе да ово изведемо у скорије време, јер се нико од нас не придржава тих основних правила кретања.
Laki
Регрут
Регрут

PostPosted by Biske » April 10th, 2012, 4:03 pm

Laki,ima sanse,samo ako se skupi ozbiljna ekipa....
Udaljen iz kluba zbog nedisciplinovanog ponašanja koja su štetila ArmA2 Srbija klubu kao organizovanoj i disciplinovanoj zajednici igrača gde važi pravilo uzajamnog poštovanja članova kluba, a ne spletkarenja, zakulisnih radnji, podjebavanja i podbadanja drugih starijih članova kluba, prepiranja sa administracijom kluba i prekršenog obećanja da se takve aktivnosti više neće ponavljati i da će se više vremena provoditi aktivno u igri, a ne u mlaćenju prazne slame i glupiranja po forumu ili team speaku iz dokonosti odnosno besposlenosti. Dok je bio na dužnosti instruktora zanemarivao je dužnost prihvata novih članova u klub tako što je radije igrao wasteland ili dayz umesto da vrši obuku potencijalno novih članova kluba. Dok je bio moderator foruma i team speaka takođe nije vršio svoju dužnost savesno nego je ovlašćenja zloupotrebljavao da se medjusobno kickuje i zajebava sa drugim isto tako neozbiljnim članovima kluba. Zbog svega navedenog udaljen je iz kluba.
Biske
Udaljen iz =A2SM= kluba!
Udaljen iz =A2SM= kluba!

PostPosted by Frenky » April 10th, 2012, 4:06 pm

Ali pazi ti njihovu uvezbanost.Jesi li video kako svi utrcavaju u onu veliku gradjevinu da se sakriju,svi do jednog,onda izlazi jedan za drugim sve lepo,pa svi na komandu sprint preko ulice,rasporedjuju se u drugoj kuci,i to ne razvlace se pola sata nego spremno,sve rade ko navijeni.Nailazi patrola putem oni se razdvajaju jedni na jednu stranu drugi na drugi,AI prolazi pored njih ne primecuje ih.Odlicno uvezbana ekipa.Cak momci se vode stranama sveta a da uopste nisu ni bacili pogled na kompas,mapu su otvorili 3-4 puta u toku cele misije.Ja sam se odusevio.
Frenky
Регрут
Регрут

Next

Return to PITANJA i ODGOVORI - POMOĆ