Da li bi igrali mod Invasion-1944 u multiplayer-u? Anketa

Podforum namenjen za pitanja i odgovore vezano za ArmA2 virtuelni borbeni simulator kao i probleme tokom instalacije

Moderator: Petar

Da li bi igrali mod Invasion-1944 u Multiplayeru?

Poll ended at April 12th, 2012, 2:09 pm

Da
8
73%
Ne
3
27%

Total votes : 11

Re: Da li bi igrali mod Invasion-1944 u multiplayer-u? Anket

PostPosted by Petar » April 10th, 2012, 4:13 pm

Ja bih igrao ovaj mod, ali samo ako mogu malo da budem i Nemac, odnosno vojnik Vermahta, dosadilo mi da igram od CoD, pa preko MoH-a sve uvek da sam neki amer ili britanac. Malo da pucamo iz šarca i šmajsera to bi bilo dobro za promenu.

Image

Image

Petar
Urednik - Administrator
Urednik - Administrator

PostPosted by Bane » April 10th, 2012, 4:23 pm

:oops: @Mladja
Imam ja OFP PNK, pitao sam da uploadujem ali smo se dogovorili da je pao u zaborav i nsita od njega. tako da nisam uploadovao.

@Laki
Mi igramo togalno drugacije, otvoreno bojiste, imamo respawn itd..
Juce sma pravio misiju i htedo da ne ubacim respawn, svi su popizdeli, ubacio sam resp 4 min, i popizdeli su ponovo sto nije 2 min.
Mi smo opustena ekipa, igramo ovo da se rasteretimo, a ovi ljudi su verovatno klan ili nesto slicno.. :oops:

@All
Inace videcete da je mod sranje kad skinete. necu vam reci zasto. :ugeek:
Vojnik
Bane
Регрут
Регрут

PostPosted by Frenky » April 10th, 2012, 4:45 pm

@Petar
Nismo stigli sve misije da isprobamo ali igrali smo isprobali deathmach u kome navarno mozes biti pripadnik vermahta,ja sam bio nemac,snajperista i mogu da se pohvalim da sam napravio 7 ubistava za razliku od Bisketa i akselana koji su mene ubili samo jednom 8-)

@Bane
Kao sto sam rekao predhodno nisu sve misije bez respawn-a.U ovoj i jeste cilj da bude bez njega jer je nocna operacija,cilj je da budete ne primeceni i da do kraja misije izvrsite diverziju i da pritom prezivite.

Moje misljenje je da je mod odlican.Sve je lepo uradjeno,ne znam zasto Bane ti imas toliko negativno misljenje o ovom modu. :oops:
Frenky
Регрут
Регрут

PostPosted by Mladja » April 10th, 2012, 4:47 pm

Bane wrote::oops: @Mladja
Imam ja OFP PNK, pitao sam da uploadujem ali smo se dogovorili da je pao u zaborav i nsita od njega. tako da nisam uploadovao.

@Laki
Mi igramo togalno drugacije, otvoreno bojiste, imamo respawn itd..
Juce sma pravio misiju i htedo da ne ubacim respawn, svi su popizdeli, ubacio sam resp 4 min, i popizdeli su ponovo sto nije 2 min.
Mi smo opustena ekipa, igramo ovo da se rasteretimo, a ovi ljudi su verovatno klan ili nesto slicno.. :oops:

@All
Inace videcete da je mod sranje kad skinete. necu vam reci zasto. :ugeek:

Kolko zauzima mod??

Ne znam zasto ti je sranje? Ja samo to sad skoro obrisao jer sam imao pun djavo addona u ArmAi. Meni je bas bilo super igrati ono sa Nemcima i Amerima one SP misije. To za modele sto ti kazes moguce je da su iz ArmAe1 ili OFPa pa su zbog toga toliko ruzni.

A samo za tebe cu ubaciti Tompson u nas mod da se igras malo.

@Frenky

Hmm cudno ali ja nisam igrao sa vama, mozda je u pitanju Biske. On se zove Nemanja.
Udaljen iz ArmA2 Srbija Kluba zbog bahatog, nezrelog i bezobraznog ponašanja i stalnog provociranja administracije kluba, jer zbog činjenice da je radio na ArmA2 Srbija modu sebe je smatrao nedodirljivim i nezamenjlivim. Isfrustrirano ponošanje na team speaku, forumu ili tokom igranja nije dozvoljeno jer remeti red i koheziju =A2SM= kluba kao zajednice. Takodje se bavio zakulisnim radnjam sa drugim odavno udaljenim članovima kluba sa kojima je ogovarao i spletkario, pa čak i pretio drugim starijim članovima kluba odnosno administraciji kluba. Druge članove koji su bili (po njemu) ispod njega (u hijerarhiji) je kinjio na čega je administracija već imala i ranije dovoljan broj pritužbi, jer se ponašao bezobrazno i bahato. Ranije dok je bio administrator team speak-a isti je koristio za zajebanciju i medjusobno kickovanje, rasprave i svadjanje sa ostalim isto tako neozibljnim sada već bivšim članovima. Takođe je ugrozio bezbednsot infrastrukture =A2SM= kluba tako što je dok je bio jedini administrator team speaka dozvolio da TS bude hackovan i hijackovan od strane zlonamernika. Isto tako je uhvaćen od strane Battle Eye-a kako koristi neki od cheat-ova tako da mu je orginalni serial key bio zaplenjen od strane Battle Eye-a, ali poštp mu je orginalni serial kljuć za igru kupljen od strane administracije kluba zbog njegovih aktivnosti na izradi moda to nije smatrao bitnim, jer 15 eura nije dao iz sopstvenog džepa. Takodje pored pretnji je vređao adminsitraciju kluba misleći da neće moći biti odstranjen budući da učestvuje u izradi mod. Obzirom na sve prethodno navedeno udaljen je iz kluba, a što je trebalo možda uraditi i ranije, ali mu se gledalo kroz prste jer kao što je rečeno radio je na izradi moda, što ovoga puta nije bilo odlučujuće da ne bude udaljen pošto je svojim isfrustriranim i bezobraznim ponašanjem prešao sve granice.
Mladja
Udaljen iz =A2SM= kluba!
Udaljen iz =A2SM= kluba!

PostPosted by Frenky » April 10th, 2012, 4:49 pm

:!: Prepravio sam,slucajno sam napisao Mladja umesto Biske.
Frenky
Регрут
Регрут

PostPosted by Bane » April 10th, 2012, 4:52 pm

Ne znam brate..nesto mi je sugav jednostavno..kao kad igras arma2 na cernarusu pa onda igras na malden2010, tj totalno druga igra..coskaste kuce, trava svuda jednaka, suvise mi lici na OFP..modeli vojnika su matori bar 5 godina..nemam pojma..evo stavio sam ovu 2.6 ver da se skida, pa cu pokusati..
Igrao sam misiju omaha u SP..prvo daleko je to od omahe, al su se trudili..
prilazim obali 10 frejmova u sekundi jer na plazi ima 6 miliona vojnika..svaba me sije iz magle..ja samo zrna vidim kako me polivaju..izlazim iz misije..
pokrecem misiju Bor, napadam selo tenkom..pada sneg i lose vreme..imam 7 frejmova u sek :oops:
Tada mi je dopizdelo i probao sam u editoru neku SP misiju.
Igram Omaha mapu..vidim svabu kroz vinovu lozu koja nas deli..osinjem tomijem 10mm po njemu ceo okvir..i neces verovati da zrna ostaju u vinovoj lozi.
Tada sam obrisao mod.
Eto mog objasnjenja sto me se ne dopada :oops:
Vojnik
Bane
Регрут
Регрут

PostPosted by Frenky » April 10th, 2012, 4:57 pm

Modeli vojnika i tehnike su dosta dobri,oruzije i jeste malo cudno,nema mnogo detalja i neprecizno je to stoji.Misije su im velike mozda se bas u tome razlikuju od nasih.Mi nase pravimo da ih hostujemo sa kompa a oni njihove za server.
Frenky
Регрут
Регрут

PostPosted by Bane » April 10th, 2012, 5:00 pm

Aj nagovorili ste me ..probacu. :mrgreen:
Vojnik
Bane
Регрут
Регрут

PostPosted by Frenky » April 10th, 2012, 5:05 pm

Odlicno 8-)
Evo ja predlazem da zakazemo sutra probu?
Frenky
Регрут
Регрут

PostPosted by Bane » April 10th, 2012, 5:17 pm

Veceras nista?
Vojnik
Bane
Регрут
Регрут

PreviousNext

Return to PITANJA i ODGOVORI - POMOĆ